Jak szybko wynająć toaletę przenośną?

toalety przenośne

Przenośna toaleta pomaga zapewnić dobre warunki sanitarne tam, gdzie nie ma stałej łazienki. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, bo ze względu na kompaktowe wymiary kabiny sanitarne łatwo przewozić z miejsca na miejsce, a odpowiedni serwis daje gwarancję, że toaleta będzie higieniczna.

Dlaczego warto korzystać z przenośnych toalet?

Przenośna kabina wc sprawdza się wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie, ale na miejscu nie ma łazienki i kanalizacji. Kabinę można wynająć na dowolny okres, czyli zarówno na jeden dzień, jak i kilka miesięcy, w zależności od potrzeb. Standardowa toaleta posiada bezodpływowy zbiornik z wentylacją, pisuar, podłogę antypoślizgową oraz zamek wewnętrzny ze wskaźnikiem dostępności. Są też kabiny z dodatkowym wyposażeniem: umywalką, dozownikiem środków myjących, podajnikiem ręczników, oświetleniem, koszem na śmieci.

Gdzie można postawić toaletę przenośną?

Kabiny sanitarne są powszechnie stosowane na placach budowy, gdzie zwykle nie ma jeszcze kanalizacji, a pracownicy muszą korzystać z toalety. Prócz tego z przenośnych toalet korzysta się na imprezach masowych, na polach namiotowych i górskich szlakach, często stawia się je także przy popularnych kąpieliskach, placach zabaw, lokalach gastronomicznych, przystankach transportu publicznego.

W przypadku krótkoterminowego najmu wystarczy jedna kabina na 50 osób, ale na imprezach z alkoholem zwiększa się zapotrzebowanie o 15-20 procent lub korzysta się z częstszego serwisu. Na budowach, gdzie wynajem toalet jest zazwyczaj długoterminowy, zalecana jest jedna kabina na 10 pracowników, z serwisem raz w tygodniu.

Jak sprawnie zorganizować przenośną toaletę?

Zakup własnej kabiny nie ma większego sensu, jeśli nie planuje się z niej długoterminowo korzystać. Większość osób korzysta z wynajmu toalet – jest to tańsze, wygodniejsze, nie trzeba się martwić o transport oraz serwis, ponieważ tym zajmuje się dostawca kabiny.

Wygodnym rozwiązaniem jest wcexpress.pl, czyli wyszukiwarka przenośnych toalet. Działanie wyszukiwarki jest bardzo proste – podaje się lokalizację, termin dostawy oraz częstotliwość serwisu, po czym wystarczy już tylko przejrzeć dostępne oferty i wybrać tę najkorzystniejszą. Cała transakcja przeprowadzana jest online, do czego nie jest nawet potrzebne założenie konta użytkownika. Dostawa zajmuje dwa dni, a umowę najmu można w razie potrzeby przedłużyć automatycznie.