Jak wybrać miejsce na imprezę integracyjną dla firmy?

rancho

Impreza integracyjna to nie jest po prostu wycieczka firmowa. Chodzi o to, by pracownicy ten czas faktycznie spędzili razem i lepiej się poznali, dzięki czemu uda się poprawić współpracę między nimi. Dlatego właśnie najlepszym wyborem będzie ośrodek, który zajmuje się organizacją takich wydarzeń.

Co będziemy robić podczas wyjazdu?

Impreza integracyjna to nie praca, ale poniekąd wiąże się ze służbowymi obowiązkami. W tym sensie, że podczas takiego wyjazdu pracownicy mają się do siebie zbliżyć, nawiązać głębsze relacje i nauczyć działania w grupie, a nic tak nie zachęca do współpracy jak ciekawe wyzwania. Jest tu rywalizacja między grupami i poszczególnymi osobami, ale bardziej w formie zabawy niż stresującego zadania, co buduje sympatyczną atmosferę i sprzyja integracji.

Jak można sprawdzić na ranchopodbocianem.pl, przygotowaniem planu zajęć zajmują się specjaliści, oni też dbają o to, by impreza przebiegała bez żadnych zakłóceń i wpadek. Plan jest układany dla konkretnej firmy, tak by integracja rzeczywiście przekładała się na lepsze warunki pracy oraz wyższą wydajność zespołu.

Ważnym elementem takiego wyjazdu jest aktywność fizyczna, a w Rancho są ku temu idealne warunki – ośrodek znajduje się nieco na uboczu, zapewniając uczestnikom integracji pełną prywatność, są tu rozległe tereny zielone oraz atrakcyjna infrastruktura sportowa, obejmująca między innymi boiska, ściankę wspinaczkową, tory do jazdy quadami, plac do paintballa. Na koniec dnia pracownicy spotykają się na wspólnej kolacji, można też zorganizować ognisko w plenerze.

Czy warto połączyć integrację ze szkoleniem?

Wiele firm decyduje się na takie łączone wyjazdy i bez wątpienia mają one sporo zalet. Przede wszystkim, dzięki dodatkowym zajęciom, szkolenia nie wydają się nudne i przytłaczające, więc pracownicy mogą z nich wynieść znacznie więcej. W Rancho pod Bocianem jest kilka sal konferencyjnych różnej wielkości – jest możliwość zmiany ustawienia stołów, tak by dopasować pomieszczenie do charakteru prowadzonych szkoleń. Sale są dobrze nagłośnione, klimatyzowane, z niezbędnym zapleczem technicznym i wsparciem ze strony personelu ośrodka.

Bez problemu da się zorganizować wyjazd kilkudniowy, bo w Rancho jest ponad setka miejsc noclegowych, i do tego jeszcze restauracja zapewniająca wszystkie posiłki. Rezerwacji można dokonać telefonicznie albo online.