Jaką tapetę Wall&Deco wybrać?

tapeta

Tapety już od dłuższego czasu nie kojarzą nam się z dawnymi czasami, lecz są wyznacznikiem stylu i designu. Rosnące zapotrzebowanie rynkowe sprawiło, że producenci prześcigają się w nowoczesnych wzorach i bogatych kolorach tapet. Pionierem jest z pewnością Wall&Deco – włoski producent, który gwarantuje dobrą jakość i unikalne wzornictwo. Jak wybrać tapetę? O czym pamiętać podczas doboru? Dlaczego warto postawić na Wall&Deco?

Tapety Wall&Deco

Marka istnieje już od wielu lat i cieszy się uznaniem wśród konsumentów na całym świecie. Coraz chętniej stawiamy na piękne fototapety, które zastępują glazurę i inne dekoracje. Plusem jest doskonała jakość wykonania Wall&Deco oraz różnorodna estetyka wzorów. Postawić można na panele z odmiennym nadrukiem, które ułożymy zgodnie ze swoimi potrzebami. Modne są też imitacje faktury naturalnego lnu czy surowego betonu, które dodadzą pazura we wnętrzu. 

Najpopularniejsze tapety

Okazuje się, że do najczęściej dobieranych tapet na rynku należą przede wszystkim modele:

  • fizelinowe,
  • winylowe,
  • tekstylne,
  • papierowe,
  • akrylowe,
  • korkowe,
  • tapety z włókna szklanego.

Nie zapominajmy o dobraniu tapety do równości podłoża i miejsca zastosowania. W pokoju dziecięcym, czy na korytarzu niezbędne jest wykorzystanie tapety z wysoką odpornością na zabrudzenia i łatwością czyszczenia. 

Wodoodporne tapety

Wall&Deco oferuje wodoodporne tapety, które są stworzone ze specjalnych materiałów. Bardzo dobrze radzą sobie podczas kontaktu z wodą, a zastosowanie ich pod prysznicem jest ciekawym pomysłem na zaaranżowanie otoczenia. Producent zapewnia wieloletnią gwarancję, co jest kolejnym atutem. Tapety tego typu bazują na Wet Systemie, który został opatentowany. Montaż odbywa się na specjalnym podkładzie lub z użyciem kleju. Tapeta powinna ulec także zaimpregnowaniu i zasilikonowaniu w narożnikach, co wydłuży jej żywotność. Tapety Wall&Deco są odporne na ścieranie, wodę, detergenty i zmiany temperatury. Ozdobią wnętrze na wiele lat, dając poczucie estetyki i stylu.