Odzież damska do butiku – gdzie zamawiać?

Zdjęcia do blogów - dla wszystkich

Sklep z odzieżą damską to nie lada wyzwanie. Biznes odzieżowy to ciągłe zmiany w asortymencie związane z wciąż to nowymi nadciągającymi trendami. Dlatego tak ważne jest, aby znać dobrych producentów odzieży damskiej. O czym powinno się wiedzieć zanim podejmiesz decyzję o zakupie odzieży z polskiego hurtu? Gdzie zamawia odzież? Tego dowiesz się z najnowszego artykułu.

Zalety kupowania odzieży z polskich hurtowni odzieżowych

Pierwszym i najważniejszym punktem, o którym musisz wiedzieć to niskie ceny. Polskie hurtownie odzieżowej mają kilka zasad, które butiki powinny znać, zanim dokonają zakupu. Pamiętaj, że im więcej rzeczy kupujesz od jednej hurtowni tym lepsze ceny możesz uzyskać. Sprawdź też czy hurtownia określa minimalną wartość zamówienia, które zrealizuje i czy musisz kupować pełną rozmiarówkę danego modelu.

Często firmy odzieżowe wymagają, aby składać zamówienie na pełną rozmiarówkę od S do L. A czasami nawet do XL. Dlaczego? Hurtownie odzieżowe starają się obecny asortyment sprzedać sklepom odzieżowym w jak największych ilościach. Niestety nie zawsze jest to dobre rozwiązanie dla danego butiku, gdyż jeśli Twoje klientki kupują określone rozmiary, zostaniesz z tymi, które będą skrajnie małe lub skrajnie duże. Co zrobić z tym problemem?

Zdjęcia do blogów - dla wszystkich

Producent odzieży damskiej Roco-Fashion – hurtownia online

Marka Roco Fashion jest jedną z bardziej znanych hurtowni odzieżowych online w Polsce. Współpraca z nimi jest bardzo prosta, a ceny atrakcyjne. Jeśli szukasz solidnej i wygodnej współpracy z dostawcą postaw na Roco Fashion. To firma, która nie wymaga od Ciebie zakupu pełnych rozmiarówek ani comiesięcznego jeżdżenia w celu wybierania towaru w ich siedzibie czy na targach. Oczywiście jeśli odwiedzasz targi odzieżowe aby zobaczyć odzież na żywo, znajdziesz tam nawet kilka boxów tej firmy, dla Twojej wygody. Jeśli dopiero myślisz o własnym butiku zobacz: Jak założyć sklep z odzieżą!

Roco-Fashion prezentuje swoją aktualną kolekcję na swojej stronie, gdzie znajdziesz tam informacje o dostępności oraz terminie realizacji. Nie musisz też zamawiać odzieży do swojego magazynu! Możesz wybrać formę współpracy z hurtownią w postaci dropshippingu, gdzie zamówioną odzież hurtownia prześle do Twojego klienta a fakturę do Ciebie. To świetna propozycja dla osób, które mają oprócz butiku stacjonarnego także sklep internetowy.

Jak często pojawiają się nowości w Roco-Fashion?

Hurtownia Roco-Fashion z wyprzedzeniem przygotowuje sezonowe kolekcje odzieży damskiej, które prezentuje na swojej stronie internetowej. Możesz więc dużo wcześniej zamówić nowości, którymi zachwycisz swoje klientki w butiku. Roco Fashion stawia na połączenie tego co jest aktualnie modne z porą roku, dlatego producent wstawia nowości regularnie i z odpowiednim wyprzedzeniem. Już teraz zobacz nowości takie jak kreacje sylwestrowe, nowoczesne dresy damskie czy komplety odzieży damskiej, które zamówisz do swojego butiku. 

Hurtownia odzieży Roco to polski producent, posiadający profesjonalne szwalnie, gdzie pracownicy dbają o precyzyjne wykończenie i jakość najmniejszych detali w odzieży. Projektowane kolekcje są w modnych i ciekawych kolorach a stroje możesz łączyć w atrakcyjne zestawy odzieży damskiej. Wybierz ubrania, które będą ozdobą Twojego butiku.

Zdjęcia do blogów - dla wszystkich

Odzież polska hurt – czy ubrania są sprzedawane tylko online?

Oczywiście, że nie. Roco-Fashion znajdziesz na stoiskach na halach w Poznaniu, aby dowiedzieć się więcej sprawdź link lokalizujący ich stanowiska. Sprzedaż stacjonarna jest bardzo ważna dla Roco-Fashion to tam właściciele butików mogą zobaczyć towar na żywo i poznać go poprzez dotyk i rozmowę ze sprzedawcą co jest bardzo istotne w prowadzeniu interesów.

Na stanowiskach powyżej podanych dowiesz się:

  • O składzie ubrań
  • Zobaczysz materiał i uszycie na żywo
  • Zdobędziesz niezbędne informacje na temat każdego produktu
  • Złożysz zamówienie z wysyłką
  • Kupisz towar od ręki
  • Stanowiska są otwarte w każdy dzień tygodnia od poniedziałku do niedzieli.

Zastanawiasz nad korzyściami płynącymi we współpracy z Roco-Fashion? Dodatkiem, o który dba polska hurtownia odzieży jest promowanie butików partnerskich. Na stronie znajdziesz zakładkę, które butiki posiadają odzież z hurtowni, dzięki temu klient z łatwością odnajdzie Twój sklep a dzięki temu zwiększysz sprzedaż we własnym sklepie. Możesz cieszyć się zwiększoną popularnością własnej firmy.

Zdjęcia do blogów - dla wszystkich

Co zrobić, aby podjąć współpracę internetową z Roco-Fashion?

Rejestracja na stronie jest banalnie prosta, jedyne co musisz wiedzieć to, gdzie to zrobić. Pamiętaj, Roco-Fashion jako jeden z niewielu producentów oferuje darmową dostawę na terenie całej Polski! Zapisz się i zarejestruj już dziś, jesteśmy przekonani, że asortyment jak i współpraca będzie na najwyższym poziomie. Hurt Roco-Fashion okazuje się prosta, przyjemna i przynosząca wiele zysków.

Komplet materiałów w pliku uzupełnianym na bieżąco – specjalnie dla Ciebie

Dbałość o piękne grafiki, multimedia zostaw hurtowni Roco-Fashion. Każda kolekcja, która ma wyjść do sprzedaży jest poprzedzona profesjonalnymi sesjami zdjęciowymi. Dzięki temu Twój sklep będzie wyglądał jeszcze lepiej niż dotychczas. Plik jest na bieżąco uzupełniany najnowszymi kolekcjami, opisami, zdjęciami czy krótkimi filmikami. Będą one do Twojej dyspozycji. Hurt i wybranie odpowiedniego polskiego producenta są ciężkie – postaw na hurtownie, która daje Ci wiele możliwości.