Czy bycie miłym to coś niestosownego?

Można powiedzieć, że dzisiaj wielu mężczyzn jest postrzeganych w nieprawidłowy sposób. Mowa o postrzeganiu miłych mężczyzn za simpów. Facet simp to nic innego jak jedno z tych mniej przyjemnych określeń dla mężczyzn, którzy są uznawani przez kobiety za typowych naiwniaków i nadgorliwców. Tego typu mężczyźni narzucają się kobietom mimo tego, że te nie odwzajemniają uczuć w żaden sposób.

Simp niemiłe określenie dla mężczyzn.

Kto to jest simp?. Według nowoczesnej formuły każda osoba, która robi za dużo dla kobiety, nie otrzymując nic w zamian, może być dzisiaj postrzegana przez społeczeństwo jako wspomniany simp. Czy facet jest simpem w momencie, gdy jest tylko grzeczny i uprzejmy dla kobiet? Jak się okazuje dzisiejsze postrzeganie tego typu mężczyzn w określony wcześniej sposób jest niczym nowym. Można powiedzieć, że słowo to mocno ewoluuje i cały czas można podpiąć pod tak zwanego simpa osoby, które nie mają żadnej wartości ani godności co w dużej mierze sprawia, że taki mężczyzna jest traktowany jak frajer. Dawniej takie określenie byłoby nie do pomyślenia. W dzisiejszych czasach zmienia się tak dużo, że nic dziwnego, że postrzeganie mężczyzny, który chce dobrze dla kobiety, jest traktowane jako coś odwrotnego.

Kobiety i ich pogląd na mężczyzn.

W tym wszystkim należy się odwołać do tego, że kobiety coraz częściej wykorzystują mężczyzn i ich służalczą postawę. Takie zjawisko powinno być z góry napiętnowane po to, aby żadna kobieta nie wykorzystywała swojej pozycji tylko po to, aby klasyfikować mężczyznę o wiele niżej od siebie. Z pewnością Gentlewomen to odpowiednie miejsce, gdzie dowiemy się więcej o tym zjawisku. Na stronie znajdziemy mnóstwo informacji na wspomniany temat. W tym wypadku liczy się też odbiór społeczny, a ten jest inny niż jeszcze kilkanaście lat temu. To wszystko więc przekłada się na odbiór mężczyzny i ten jest po prostu inny.