Jak wygląda serwis toalet przenośnych?

serwis toalet przenośnych?

Przenośne toalety to niezbędny element wyposażenia każdego większego placu budowy, pola namiotowego, plaży albo innego miejsca, gdzie nie ma kanalizacji lub możliwości podłączenia się do niej. Aby mobilne WC spełniały swą funkcję sanitarną, muszą być systematycznie sprzątane i serwisowane. Jak wygląda serwis przenośnych toalet?

Serwis toalet przenośnych – na czym polega?

Jeśli wydaje Ci się, że serwisowanie mobilnych toalet to jedynie wybranie nieczystości ze zbiornika, to jesteś w błędzie. Wypożyczając toaletę, otrzymujesz znacznie więcej usług.

Kompleksowy serwis przenośnych toalet obejmuje przede wszystkim dokładne wyciągnięcie zawartości zbiornika do samochodu asenizacyjnego. Następnie kabina i WC są czyszczone przy użyciu specjalnych środków myjących, myjki ciśnieniowej oraz szczotki. Toaleta jest myta zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Wszystko to służy utrzymaniu wysokiego poziomu higieny, a tym samym bezpieczeństwa użytkowania. Po wyczyszczeniu toalety serwisant zalewa zbiornik płynem zapachowo-dezynfekującym. Dzięki systematycznym pracom porządkowym kabina prezentuje się także estetycznie pod względem wizualnym i zapachowym. Serwis obejmuje również systematyczne uzupełnianie kabiny o papier toaletowy. Liczba rolek jest dopasowana do indywidualnych potrzeb i umowy z usługobiorcą. Zazwyczaj są to 2-3 rolki tygodniowo.

Jak często serwisuje się toalety?

Usługi serwisowe wykonywane są z różną częstotliwością, w zależności od konkretnych wymagań oraz liczby osób korzystających z toalety. Na przykład, w przypadku placu budowy, na którym pracuje do 3 pracowników, najczęściej wystarczający okazuje się jeden serwis w miesiącu. Gdy na budowie działa 8 pracowników – dwa serwisy, a większa liczba budowlańców to przynajmniej 4 serwisy w miesiącu. W przypadku kilkudniowych wydarzeń plenerowych, takich jak duże koncerty czy festiwale, prace serwisowe realizowane są po każdym dniu imprezy.

Pamiętaj, że specjalne środki czystości wlewane do zbiorników cechują się określoną wytrzymałością i wydajnością, a ponadto zbyt długie zaleganie nieczystości w kontenerze powoduje, że wygoda korzystania z WC spada. Jeśli nie masz pewności, jaką toaletę przenośną wybrać lub jak często należy ją serwisować, skorzystaj z porady doświadczonych firm oferujących usługi wynajmu mobilnych WC.

Toalety przenośne Lublin, Kraków, inne miasta – wynajem i serwis

W jaki sposób zamówić toalety przenośne Kraków to miasto, na którego terenie działa sporo firm świadczących tego rodzaju usługi. Jeśli nie chcesz kolejno sprawdzać oferty każdej z nich, skorzystaj z serwisu Śmieci.eu. W portalu możesz bezpłatnie złożyć zamówienie na wynajem i serwis mobilny WC, określając szacunkowo swoje zapotrzebowanie i wskazując termin wypożyczenia kabiny. Specjaliści z serwisu pośredniczą w usługach wynajmu i serwisu toalet. Szybko prześlą Ci oferty, które najlepiej odpowiadają Twojemu zapotrzebowaniu.

Kraków to niejedyne miasto, w jakim możesz zamówić toalety przenośne Lublin, Warszawa, Wrocław – to zaledwie kilka z bardzo wielu miejscowości z całej Polski, w których działają profesjonalne firmy wynajmujące i serwisujące mobilne kabiny. Wskaż zatem miejsce, do którego należy dostarczyć toaletę przenośną, a specjaliści zajmą się całą resztą.