Myślisz o kupnie nowego laptopa? Przeczytaj najpierw te wskazówki!

laptop

Znalezienie odpowiedniego laptopa może być dziś wyzwaniem ze względu na ciągłe zmiany w technologii. Jeśli chciałbyś dogonić to, co nowe w dzisiejszym świecie laptopów, to poniższy artykuł na pewno będzie bardzo pomocny. Przeczytaj dalej, aby uzyskać wskazówki, które ułatwią Ci zrozumienie laptopów.

Określ żywotność baterii komputera na podstawie tego, jak będziesz z niego korzystać. Jeśli będziesz regularnie korzystać z laptopa poza domem, to naprawdę potrzebujesz dłuższej żywotności baterii. Spróbuj znaleźć smukły, atrakcyjny dla siebie laptop, który jest wyposażony w wyjmowaną baterię. Kupić zapasową baterię i utrzymać go naładowanego.

Dokładnie rozważyć żywotność baterii laptopa przed zakupem. Laptopy, które będą używane głównie w podróży, potrzebują baterii o długiej żywotności. Podobnie, jeśli będziesz używać laptopa w domu lub biurze, można zdecydować się na taki, który jest lżejszy z mniej czasu baterii.

Pobierz odpowiedni rozmiar ekranu przy zakupie laptopa. Spójrz na ekran swojego komputera już teraz, i zdecydować, czy to będzie dobry rozmiar ekranu dla nowego laptopa. W rzeczywistości, spójrz na większe ekrany, jak również. Wystarczy pamiętać, że im większy ekran jest, tym więcej laptop będzie ważył.

Przy zakupie nowego laptopa, zapytaj, czy masz możliwość handlu w swoim starym komputerze. Wielu producentów pozwoli na to, a to może zaoszczędzić kilkaset dolarów na zakupie nowego laptopa. Stary laptop jest często odnawiany i odsprzedawany, co oznacza mniej odpadów trafiających na składowiska, jak również.

Przed zakupem tego laptopa zastępczego komputera stacjonarnego, pomyśl o tym, jak dużo podróżowania będziesz robić. Laptopy zastępcze stacjonarne są na szczycie linii pod względem mocy, ale czasami są dwa razy cięższe niż inne opcje laptopa. Mogą one być prawdziwym kłopotem do noszenia ze sobą, jeśli robisz dużo podróży. Należy o tym pamiętać przy zakupie.

Dowiedz się, jakie programy będą preinstalowane na Twoim laptopie. To może być świetna rzecz do zrobienia, zwłaszcza, że czasami pakiet produktów firmy Microsoft jest dołączony, co może oznaczać znaczne oszczędności dla Ciebie. Pobierz listę wszystkich programów, które będą już na laptopie, zanim go kupisz.

Zawsze należy wziąć pod uwagę rozmiar, kiedy myślisz o tym, co laptopa kupić. Laptopy mają zazwyczaj od 13 cali do nieco ponad 17 cali, gdy są mierzone po przekątnej. Jeśli masz zamiar korzystać z laptopa zamiast pulpitu, będziesz chciał największy monitor. Jednak dla większej przenośności, wybierz mniejszy rozmiar ekranu.

Upewnij się, że Twój laptop zawiera WiFi. Podczas gdy większość laptopów dzisiaj zrobić, niektóre starsze modele są nadal wokół, które nie zawierają tej ważnej funkcji. Bez WiFi, nie będzie w stanie połączyć się z routerem bezprzewodowym, a to oznacza, że nie można używać laptopa w kawiarni, wielu hoteli, a nawet na lotnisku.

Duże ekrany mogą być atrakcyjne, ale nie zawsze są najlepszym wyborem dla nowego laptopa. Ekran, który przekracza 17 cali ma zamiar zrobić laptopa około 7 funtów lub tak, i że może być trudne do poruszania się z tobą. Ponadto, większe ekrany zjadają energię z baterii.

Jeśli kupujesz laptopa na mały budżet, poszukaj odnowionych laptopów. Są to używane laptopy, które zostały wyczyszczone i dostrojone. Na doskonale działającym laptopie można uzyskać bardzo wiele. Musisz jeszcze przeprowadzić pewne badania, aby upewnić się, że wybrany przez Ciebie komputer odpowiada Twoim potrzebom.

Kupujcie mądrze, szukając komputera. Sklepy detaliczne pozwalają poczuć, jak laptop będzie pasował do Twoich potrzeb. Pobierz praktyczne czuć się na potencjalnym komputerze w celu sprawdzenia, że będzie działać dla Ciebie. Jeśli znajdziesz taki, który Ci się podoba, przejdź do Internetu, aby sprawdzić, czy możesz znaleźć na nim dobrą ofertę.

Codziennie pojawia się tak wiele nowych technologii dotyczących laptopów, że bardzo trudno jest to wszystko zrozumieć. Na szczęście masz artykuł z tym są pełne świetnych wskazówek, które pomogą Ci to wszystko zrozumieć. Skorzystaj z tych wskazówek, aby nie być już zdezorientowanym co do zmieniającego się świata laptopów.