Najlepsze strony z darmowymi serialami, filmami, dokumentami

tv

Oglądanie filmów to świetny sposób na relaks. Wieczorami, kiedy po prostu chcemy już o niczym nie myśleć, dobry film czy ciekawy dokument mogą sprawić, że poczujemy się nieco lepiej. Gdzie oglądać darmowe seriale czy filmy online? Przedstawiamy najlepsze strony z bezpłatnymi produkcjami online.

Gdzie oglądać darmowe filmy i seriale?

Oglądanie filmów i seriali to w obecnych czasach ulubiona rozrywka większości ludzi. Dzisiaj w sieci możemy znaleźć niemal wszystko, jednak nie każdy film będzie dostępny w całości za darmo. Zazwyczaj, jeśli chcemy obejrzeć jakąś produkcję nie płacąc za to ani grosza, będziemy musieli przełknąć sporą dozę reklam lub niezbyt dobrą jakość. Zdarzają się jednak platformy, które umożliwiają oglądanie filmów bezpłatnie z mniejszą ilością „przeszkadzaczy”. Różne strony z serialami wymienił już Subasta.pl, warto zajrzeć do artykułu i poszerzyć bazę wiedzy o wspomniane tam platformy. Wśród ciekawych stron, na których możesz oglądać filmy, dokumenty czy seriale online na pewno warto wymienić choćby CDA, na którym znajdziesz większość starych filmów i seriali. Ta platforma nie oferuje wielu reklam, więc oglądanie ulubionej produkcji nie powinno stanowić problemu. Darmowe strony to także Vider i VOD, a także YouTube, chociaż tutaj wybór filmów jest mocno ograniczony.

Seriale, filmy i dokumenty online na płatnych platformach

Zdecydowanie popularniejsze są platformy płatne, takie jak Netflix czy HBO Go. Zwłaszcza ten pierwszy jest wybierany przez wielu młodych – dziś niemal każdy ma wykupiony dostęp do platformy. Strony te działają na zasadzie subskrypcji miesięcznej albo rocznej. W przypadku Netflixa dużo zależy od pakietu, który się wybierze (w wersji podstawowej można oglądać Netflixa na jednym ekranie, w kolejnych na kilku równocześnie), przy innych tego typu platformach cena jednak nie jest tak zróżnicowana. Wyróżniamy także takie platformy jak Amazon Prime czy Chili.com.

Płatne platformy umożliwiają oglądanie filmów i seriali bez zbędnych reklam w najlepszej jakości. Z tego też powodów kinomaniacy decydują się na zakup pakietu, który oferuje im stały dostęp do najlepszych produkcji.

Ile kosztuje subskrypcja na płatnych stronach z filmami online?

Subskrypcje platform, które umożliwiają oglądanie wybranych filmów czy seriali online, kosztują zazwyczaj od 30 do 60 złotych miesięcznie. Można także zamówić subskrypcję roczną, która jest nieco bardziej opłacalna. Wiele osób woli zapłacić raz i później nie przejmować się już odnawianiem pakietu. Są jednak osoby, które chcą korzystać z tego typu platform bezpłatnie, wybierając darmowy miesięczny okres i rezygnując z dalszej subskrypcji w następnym miesiącu. Jest to jednak odrobinę ryzykowne, ponieważ aby skorzystać z okresu bezpłatnego, należy podać dane swojej karty kredytowej. Jeśli zapomnisz zrezygnować z platformy, istnieje szansa, ze w następnym miesiącu środki z Twojego konta zostaną potrącone.