panele

Panele Quick Step Siganture są idealnym rozwiązaniem dla osób szukających pięknych i dobrze funkcjonujących podłóg. Do złudzenia przypominają naturalne, drewniane podłogi jak Dąb czy Orzech. Dlatego są bardzo dobrym rozwiązaniem dla klientów szukających alternatywnych rozwiązań dla kupna tradycyjnych, drewnianych podłóg, których ceny, montaż i funkcjonalność nie są zachęcające.

Quick Step Signature – szereg zalet

Podłogi Quick Step Signature pokochała masa osób. Są uniwersalne i mogą być wykorzystane jako wykończenie łazienek, kuchni czy pokojów, ale również przestrzeni użytkowych jak biuro czy restauracja z klasą. Na każdy typ pomieszczenia klient dostaje dostosowaną gwarancję sięgająca nawet 25 lat! To sprawia, że producent jest naprawdę pewny swoich paneli. Ich trzywarstwowa budowa zapewnia stabilność, odporność mechaniczną, ale również gwarancję zachowania pięknego, nieskazitelnego wyglądu.

Panele Quick Step Signature bardzo często wykorzystywane są do wykończenia łazienki. Bowiem wiele osób nie przepada za zimnymi, śliskimi kafelkami i szukają czegoś bardziej tradycyjnego. Jednak następuje obawa przed zachlapaniami i wilgocią, które potrafią zniszczyć wiele paneli. Quick Step Siganture nie daje się wilgoci przez co może z powodzeniem być wykorzystywany jako wykończenie łazienki. Dzięki idealnie szczelnym zatrzaskom i powierzchni hydrofobowej panele nie moją się wody. Równocześnie zapewnia to łatwość ich pielęgnacji – wystarczy woda z impregnatem oraz mop aby pięknie wyczyścić panele zapewniając im olśniewający wygląd.

Zobacz więcej: Panele Quick-Step Signature

A jeśli mowa o zatrzaskach… System Uniclic stał się niezwykle cenionym rozwiązaniem, które gwarantuje możliwość samodzielnego wykończenia danego pomieszczenia. Bez żadnych profesjonalistów, którzy często bardzo słono liczą sobie własne usługi. Jedyne co potrzebne jest do samodzielnego ułożenia paneli Quick Step Signature to młotek oraz piła do wyrównywania krawędzi. Panele bardzo gładko wchodzą jeden w drugi pięknie się synchronizując.

Ogrzewanie podłogowe i uniwersalne panele?

Część osób nie decyduje się na wybór paneli ze względu na chęć aplikacji ogrzewania podłogowego. Jednak panele Quick Step Signature są wręcz stworzone do układania ich na powierzchniach z ogrzewaniem podłogowym. W przeciwieństwie do konkurencji nie zmieniają swojego kształtu i plastyczności pod wpływem ciepła. Nawet potrafią poprawiać parametry grzewcze i bardzo sprawnie przenosić ciepło na stopy osoby chodzącej po panelach. Właśnie za takie cechy ludzie kochają panele podłogowe Quick Step Siganture.