tatuaż na żebrach

Tatuaż na żebrach to zapewne jeden ze sposobów do podkreślenia sylwetki i jej walorów, a jednocześnie wyrażenia swojej oryginalności i wyjątkowości. Pomysłów na tego typu dziarki jest od groma – zarówno mówiąc o stylu, jak i motywie, czy wielkości.  Przy wyborze tatuażu na żebrach warto też wziąć pod uwagę budowę ciała i naszą anatomie. Profesjonalny tatuażysta zapewne doskonale dopasuje wzór właśnie do twojego ciała. Należy również pamiętać, że ta część ciała z czasem ulega zmianom związanym z wiekiem: skóra rozciąga się, a mięśnie tracą elastyczność, dlatego aby zachować atrakcyjny tatuaż na żebrach, należy ciągle o niego dbać .

Ile kosztuje tatuaż na żebrach?

Zastanawiasz się, ile kosztuje tatuaż na żebrach? Cóż, na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od kilku czynników. – wielkości, dokładnego umiejscowienia dziary na twoim ciele, stylu, ale i doświadczenia artysty.  Dopiero po uzyskaniu tych wszystkich informacji, artysta jest w stanie podać ci cenę tatuażu (zazwyczaj w widełkach). Tatuaż na żebrach może być nieco droższą usługą, niż wykonanie tatuażu na ręce czy nodze. Wiąże się to z delikatnością tego miejsca. Oczywiście, nie jest to zależność, która zawsze się sprawdza. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile dokładnie będzie kosztował twój wymarzony tatuaż na żebrach, najlepiej od razu zapytać artysty, do którego chcesz się zapisać (uwzględniając wszystkie szczegóły, o których wspomnieliśmy wyżej). 

Pomysły na tatuaż na żebrach 

Tak naprawdę, pomysłów na tatuaż na żebrach jest nieskończenie wiele. Jednakże, jak w każdej dziedzinie, i w branży tattoo wyróżniają się pewne, powtarzalne trendy. Podobnie jest w kontekście wzorów tatuaży na żebrach. Najbardziej popularnymi motywami są: 

  • motywy florystyczne 
  • motywy zwierzęce
  • gwiazdozbiory 
  • ornamenty 
  • napisy 
  • wzory abstrakcyjne 

Gdzie szukać inspiracji na tatuaż na żebrach?

Zastanawiasz się, gdzie jeszcze możesz znaleźć inspiracje na tatuaż na żebrach? Podstawową opcją są oczywiście Social Media, takie jak Pinterest oraz Instagram. Nie zawiedzie cię także klasyczna wyszukiwarka Google. Pamiętaj jednak o tym, że istnieją platformy typowo stworzone właśnie do takich celów. Mowa między innymi o INKsearch.co, platformie łączącej tatuażystów i miłośników tatuażu, na której możesz także bezpośrednio zapisać się na sesję! Jest to niezwykle wygodny i prosty sposób na znalezienie tysięcy inspiracji na twój wymarzony tatuaż na żebrach. Na dodatek, gdy styl jakiegoś artysty, szczególnie wpadnie ci do gustu, wystarczy, że klikniesz w jego profil i od razu wyślesz zapytanie o sesję za pomocą intuicyjnego systemu rezerwacji składającego się z kilku, prostych kroków. Jedno jest pewne, tak jak mówiliśmy, pomysłów na tatuaże na żebrach nie brakuje! I co ważniejsze – dziara w tym miejscu wcale nie jest zarezerwowana wyłącznie dla kobiet. Męskie tatuaże na żebrach również cieszą się sporą popularnością, więc nie rezygnuj ze swojego konceptu, jeśli marzysz o projekcie tego typu.

Znaczenie tatuażu na żebrach

Czy tatuaż na żebrach ma jakieś znaczenie? Niekoniecznie. To wzór, czy motyw wpływa na symbolikę danego tatuażu, a nie umiejscowienie. Nie warto więc wiązać symboliki z umiejscowieniem projektu. Oczywiście, symboliczne znaczenie dziarki to kwestia typowo indywidualna. Wielu miłośników tatuażu, na tatuaż na żebrach, wybierają ważne dla siebie sentencje, które już same w sobie, mają konkretne znaczenie.

Czy tatuaż na żebrach boli?

Niestety, tutaj musimy cię zmartwić gdyż…, tatuaż na żebrach wlicza się do grupy bardziej bolesnych dziarek. Pamiętaj jednak, aby nie martwić się na zapas, bo każdy z nas ma inny próg bólu, i tym samym, inaczej go odczuwa. Istnieje grupa osób, dla których tatuaż na żebrach będzie nie do zniesienia. Zaś inni, na spokojnie wytrzymają ten odczuwalny dyskomfort. Tak naprawdę, jedynym sposobem, aby przekonać się, jakiego stopnia będzie to ból, jest po prostu twoja sesja tatuażu.