Hydrafacial – najskuteczniejszy odmładzający zabieg na twarz

W odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających osób powstała nowa możliwość – Hydrafacial, który na całym świecie stał się numerem jeden pośród zabiegów odmładzających twarz. Hydrafacial to zabieg łączący w sobie różne metody poprawy kondycji skóry, szczególnie polecany osobom o niskiej tolerancji bólu. Zabieg daje wysoce zadowalające efekty i to bezpośrednio po jego wykonaniu. Sprawdź, w jakich przypadkach można go przeprowadzać?

Hydrafacial – metoda niewymagająca rekonwalescencji

Urządzenie wykorzystywane podczas zabiegu skutecznie oczyszcza, nawilża oraz odmładza skórę, opierając się na nowoczesnej technologii łączącej mikrodermabrazję bezkryształową i ssanie próżniowe. Hydradermabrazja nie wymaga późniejszej rekonwalescencji, jak i nie wpływa na funkcjonowanie zaraz po zabiegu i jest przede wszystkim bezpieczna i bezinwazyjna.

Na czym polega zabieg hydradermabrazji

Podczas zabiegu hydradermabrazji, zwanego także hydropeelingiem próżniowym, dochodzi do mechanicznego złuszczenia warstwy wierzchniej naskórka. Następnie przeprowadzony jest peeling chemiczny. Po pierwszym etapie cera jest w stanie odpowiedniego oczyszczenia, dlatego też nakładane na nią substancje aktywne docierają do głębszych jej warstw. Substancje aktywne wykorzystywane w tym zabiegu posiadają właściwości przeciwutleniające, przeciwzapalne, oczyszczające i nawilżające.

W jakim przypadku warto przeprowadzić hydropeeling próżniowy?

Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address w Warszawie przeprowadza te niezwykle skuteczne zabiegi nowoczesnym sprzętem, zalecając je osobom, które:

  • posiadają cerę trądzikową;
  • zmagają się z cerą odwodnioną, także tłustą;
  • posiadają płytkie oraz głębokie zmarszczki;
  • walczą z rozszerzonymi porami;
  • posiadają nierówny koloryt skóry oraz przebarwienia.

Efekty, jakich można się spodziewać po zabiegu hydradermabrazji

Hydrafacial daje efekty natychmiastowe już po pierwszym zabiegu i w wielu przypadkach nie ma konieczności powtarzania postępowania. Jest zatem idealny dla osób, które chcą bardzo szybko poprawić swój wygląd. Cera dzięki hydradermabrazji wygląda młodo i świeżo, a jeśli były oznaki przemęczenia, to po zabiegu znikają.

Można podtrzymywać efekty dzięki kolejnym zabiegom, które mogą być powtarzane w odstępach tygodniowych, w ilości od 3 do 5, ale za każdym razem jest to ustalane indywidualnie.

Aby umówić się na zabieg, należy skonsultować podczas wizyty czy nie ma jakichś przeciwwskazań. Należą do nich między innymi nowotwory, oparzenia słoneczne, opryszczka, stosowanie leków przeciwzakrzepowych lub stany zapalne skóry.