opakowania na wino

Podobno najwięcej par bierze ślub latem, pogoda sprzyja imprezom plenerowym, a słońce  pozytywnie nastraja nawet największych malkontentów. Bez względu na to, czy planujemy zorganizować ślub na plaży, czy w pałacowym ogrodzie, to jest najlepszy czas dla wszystkich uwielbiających ciepło i gorącą atmosferę. Każda impreza weselna rządzi się swoimi prawami, a jej klimat powinien przede wszystkim zachwycać nowożeńców, w końcu to ich najważniejszy dzień w życiu.

Planowanie ze szczegółami

Zanim młoda para wypowie sakramentalne „tak” musi zająć się organizacją i przygotowaniem wesela. Na początek przypada ustalenie miejsca, karty dań, wybór muzyków, przygotowanie listy gości oraz wybranie wymarzonej kreacji, później zostają detale. Chyba każdy zakochany przyszły małżonek, chce aby ten wyjątkowy dzień zaślubin, był wyśniony, drobiazgowo dopracowany, wprost idealny. Dlatego już we wstępnej fazie planowania, warto pomyśleć o szczegółach, choćby takich jak, coraz bardziej modne, opakowania na butelki weselne.

Wytworność to szczegóły

Jak mądrość ludowa niesie, „diabeł tkwi w szczegółach”, tym bardziej warto się nad nimi pochylić. Gustowne pudełko na alkohol to stosunkowo niedrogi wydatek, który spowoduje, że oprawa wesela będzie wyjątkowo wytworna. Na zakończenie zabawy, tradycyjnie dzieląc między gości weselne butelki możemy wręczyć je bezpardonowo do ręki, albo w przygotowanych wcześniej eleganckich kartonowych opakowaniach np. z opracowanym nadrukiem podziękowania za wspólną zabawę. Idealnie w tej sytuacji sprawdzają się opakowania z tektury litej, estetyczne, ale jednocześnie funkcjonalne. W ofercie znajdziemy wiele propozycji zdobień tego typu opakowań tj. lakierowanie UV, foliowanie, tłoczenie, grawerowanie, złocenie, czy hotstamping. Ważne, aby przy podejmowaniu decyzji dotyczącej wyboru opakowania i rodzaju zdobień mieć wsparcie specjalistów.

Pudełko wspomnień 

Pudełko powinno, więc być przede wszystkim miłe dla oka i wielofunkcyjne i oczywiście dopasowane do kształtu naszych butelek. Warto znaleźć producenta opakowań, który oferuje indywidualne podejście do każdego klienta zarówno indywidualnego, jak i biznesowego, a w ofercie posiada szeroką gamę opakowań papierowych, w dowolnych, nietypowych kształtach oraz rozmiarach. Warto zwrócić uwagę na to, aby pudełko było optymalnie uniwersalne, ale też aby sprawdzało się w bezpiecznym pakowaniu, jak i w przechowywaniu w nim produktów. To ważne, bo przecież opakowanie, które nasi goście zużytkują, nawet zmieniając jego przydatność, będzie im przypominać o spędzonych z nami, weselnych chwilach.