Zobowiązujemy się do sprawdzenia tych wskazówek modowych!

moda

Czy zakupy odzieży doprowadzają cię do takiego szaleństwa, że unikasz tego jak zaraza? Jeśli nie zrobiłaś tego przez jakiś czas, to twoja szafa jest prawdopodobnie przestarzała. To dobrze! Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się kilku prostych wskazówek, które pozwolą ci wrócić do dzisiejszego wyglądu.

Jeśli wybierasz się bezpośrednio z pracy na wieczór w mieście, weź ze sobą kilka podstaw makijażu, aby zmienić swój wygląd. Weź pod uwagę ciemniejszą szminkę i kilka zadymionych cieni do powiek, aby zmienić swój wygląd. Możesz również nieco przyciemnić swój róż, nadając mu ciemniejszy kontur. Te trzy produkty ułatwią Ci zmianę.

Nie używaj gąbek do nakładania podkładów i różów do policzków na bazie płynu i kremu. Za każdym razem, gdy to zrobisz, stracisz produkt w gąbce. Dodatkowo, gąbka staje się pożywką dla zarazków. Zamiast tego, używaj czystych końcówek palców do aplikacji, przełączania palców lub czyszczenia ich pomiędzy różnymi produktami lub kolorami.

Upewnij się, że jesteś strategiczny przy wyborze ilości skóry, którą chcesz pokazać. Jest to ważne, ponieważ musisz mieć pewność, że nie przekroczysz tego, co jest uważane za gustowne, jeśli chodzi o ilość pokrycia, które masz. Świetnym sposobem, aby to ocenić, jest podkreślenie tylko jednej cechy Twojego ciała.

Zbuduj swoją garderobę wokół podstawowych zszywek, które możesz łatwo mieszać i dopasowywać. Niektóre kluczowe elementy to mała czarna sukienka, dopasowana kurtka i pasująca spódnica, dopasowana para spodni w neutralnym kolorze i para ciemnych, dopasowanych spodni. Te elementy mogą zabrać Cię prawie wszędzie w parze z odpowiednim stanikiem i/lub akcesoriami.

Nie daj się uwieść modnemu trendowi, jeśli nie pasuje on dobrze do ramy. Każdy może mieć na sobie najnowszą modową modę, a Ty będziesz kuszona, by podążać za tym trendem. Ale jeśli najnowszy styl nie jest komplementarny z twoją fizyczną ramką, będziesz robił sobie tylko modową niełaskę.

Jeśli znajdziesz klasyczną spódnicę, lnianą koszulę lub parę dżinsów, które idealnie do Ciebie pasują i sprawiają, że wyglądasz i czujesz się bajecznie, kup dwie z nich. Projektanci zarabiają na tym, że co roku dokonują zmian, aby klienci kupowali nowe przedmioty w każdym sezonie. Być może nigdy nie będziesz w stanie wymienić tego ukochanego przedmiotu, który daje Ci tak wiele przyjemności i pewności siebie.

Szydełkowane ubrania znów są w dobrym stylu. Najpopularniejsze w tym sezonie są szydełkowane kamizelki. Te wygodne kamizelki są dostępne w wielu kolorach, wzorach i grubościach, aby dodać każdemu strojowi przytulny i domowy wygląd. Spróbuj nosić je na zwykłych koszulach lub sukienkach.

Farbowanie włosów w lecie jest dobrym sposobem na dodanie trochę mody do Twojego zespołu. Utrzymanie zdrowych włosów zapobiega jednak blaknięciu koloru. Farby są ostre i mogą uszkodzić włosy, więc regularnie używaj wysokiej jakości odżywki, aby temu przeciwdziałać.

Wspaniałą wskazówką dotyczącą mody jest rozpoczęcie zakupu ubrań, które są szczupłe, ale nie za ciasne. Noszenie workowatych i ponadwymiarowych ubrań może sprawić, że poczujesz się komfortowo, ale będziesz wyglądać dość głupio. Smuklejsze ubrania są o wiele bardziej pociągające. Dobrze wyglądają nawet u osób, które są trochę ciężkie.

Ubieraj się w ubrania, które pasują do Twojej sylwetki. Nisko wycięty top może nie pasować do twojej ramy, ale może masz nogi na kilometry. Pokaż swoje atuty, wybierając spódnice, topy i buty, które podkreślają Twoje pozytywne cechy. Staraj się podkreślać cechy, które wnosisz do stołu z ubraniem.

Pokazując trochę skóry nigdy nikogo nie skrzywdzisz, ale upewnij się, że nie pokazujesz zbyt wiele. Kiedy idziesz za burtę i pozostawiasz bardzo mało wyobraźni, nie jest to uważane za sexy. Dobrym pomysłem jest noszenie sukienki bez pleców lub półprzezroczystego blatu, ale przezroczysta koszula z niczym pod spodem jest bez smaku.

Naucz się jak właściwie dbać o swoje ubrania. Jeśli masz ubrania lub kostiumy, w których świetnie wyglądasz, chcesz nadal świetnie w nich wyglądać. Dowiedz się, jakie specjalne wskazówki dotyczące pielęgnacji mają do prania, suszenia lub czyszczenia na sucho. Dowiedz się również, co masz, które będą wypaczone od powieszenia i znajdź miejsce w swojej komodzie dla nich zamiast.

Więc, co sądzisz o wskazówkach dotyczących mody? Czy uważasz, że możesz z nich skorzystać, aby nadać sobie zupełnie nowy wygląd? Ponieważ te wskazówki są właśnie po to stworzone, mam nadzieję, że się przydadzą. Twój styl nigdy nie będzie wyglądał staro, gdy będziesz z nich korzystać.