Aranżacje apartamentów hotelowych

apartament hotelowy

Wystrój pokojów i apartamentów w hotelach jest, obok jakości obsługi, kluczowym czynnikiem wpływającym na odbiór obiektu przez gości. Gustownie urządzone, komfortowe, ale jednocześnie posiadające własny styl pomieszczenia zapadają w pamięć i zachęcają do ponownych odwiedzin. Jak wyglądają apartamenty w Nobu Hotel?

Apartament hotelowy Art Déco

W zabytkowym skrzydle hotelu znajdziesz m.in. stylowy apartament hotelowy Art Déco. Na powierzchni ok. 37-47 m kw. zaprojektowane zostały przestrzeń sypialniana z podwójnym łóżkiem typu king-size, a także salon, część do nauki i jedzenia oraz luksusowa łazienka z wolnostojącą wanną stalową i prysznicem z deszczownicą. Wnętrza tego apartamentu hotelowego łączą w sobie elementy nowoczesne z klasycznym i ponadczasowym stylem typowym dla dwudziestolecia międzywojennego.

W części salonowej na podłodze ułożony został parkiet z dwukolorowego drewna. Na uwagę zasługują także zdobione fornirem drzwi i szerokie opaski ościeżnic. Z naturalnego drewna wyprodukowane są także meble nawiązujące formą do modeli z epoki. Są to m.in. biurko, krzesło, stolik kawowy czy kanapa z ciemnego, lakierowanego drewna. Z ciepłymi barwami elementów drewnianych dobrze współgrają klasyczne białe ściany oraz sufity zwieńczone listwami sztukateryjnymi

Apartament hotelowy Zen

Na szóstym piętrze nowoczesnego skrzydła hotelu możesz zamieszkać w apartamencie hotelowym Zen. Wyróżnikiem tego liczącego 36 m kw. powierzchni wnętrza są sięgające od połogi po sufit okna dźwiękoszczelne. Zapewnią Ci one, z jednej strony, lepsze doświetlenie pomieszczeń, a z drugiej – ciszę i ciepło podczas odpoczynku. Wzrok przyciągają tu również betonowe ściany zestawione m.in. z modnymi lamelami drewnianymi czy gładkim i malowanym na biało tynkiem.

W łazience przy sypialni i toalecie przy drzwiach wejściowych ściany zdobione są wielkoformatowymi płytami ze wzorem marmuru, a podłogi fakturowanymi płytami w kontrastującej ciemnej barwie. Komfort w tej przestrzeni zapewniają duży prysznic z deszczownicą oraz podwójna, prosta w formie umywalka. Sypialnię tego apartamentu hotelowego wyróżniają jasne kolory, minimalistyczne meble, a salon kolorowe meble tapicerowane w nienasyconych odcieniach różu.

Apartament hotelowy Miyabi

Szóste piętro skrywa również apartament hotelowy Miyabi. Jego imponująca powierzchnia 46 m kw. mieści sypialnię i część dzienną. W tym wnętrzu również dostrzec można mariaż betonu, malowanego na biało tynku i drewnianych lameli. We wnętrzach panuje jednak odmienna atmosfera niż w apartamencie hotelowym Zen. Wszystko to przez zastosowanie prostych w formie mebli w chłodnych kolorach.

Salon ozdobiony jest wyrazistym granatowym dywanem, na którym stoi szara kanapa dwuosobowa. Główna ściana tego wnętrza pokryta jest „siatką” drewnianych półek, między którymi skrywa się telewizor. Całości aranżacji tej przestrzeni dopełniają matowe i ciemnoszare drzwi oraz ściany w tym samym kolorze.

Apartament hotelowy Nobu

Największy z naszych apartamentów hotelowych, czyli Nobu, to propozycja dla naprawdę wymagających gości. Na niebagatelnej powierzchni 109 m kw. mieszczą się komfortowa część dzienna z dwiema kanapami, stolikiem kawowym i fotelami, aneks kuchenny i część jadalno-rozrywkowa z wygodnym długim stołem i tapicerowanymi krzesłami. Przestrzeń tę można dodatkowo powiększyć o sąsiedni pokój gościnny Premium.

W aranżacji tego wnętrza dominują barwy takie jak szarość betonu oraz ścian malowanych, granat dywanu, ciepły brąz naturalnego drewna i modny beż na tapicerkach mebli wypoczynkowych. W łazience wykończonej wielkoformatowymi płytami w  kolorze ciepłej szarości pierwsze skrzypce gra drewniana wanna wolnostojąca.