Wszystko co powinniśmy wiedzieć o neonach LED

Wszystko co powinniśmy wiedzieć o neonach LED

Szukasz reklamy w stylu retro, która będzie miała zastosowanie zarówno zewnątrz jak i wewnętrz Twojej firmy? Zdecydowanie powinieneś przyjrzeć się bliżej bardzo efektownemu formatowi reklamy jakim są neony LED, dzięki którym przyciągniesz uwagę wielu potencjalnych klientów.

Co to są neony LED?

Neon LED to nic innego jak taśma ledowa obudowana hermetyczną osłoną z PVC lub silikonu. Zależnie od zapotrzebowania, może on emitować biały lub dowolnie inny kolor o dowolnej charakterystyce, którą uzyskuje się dzięki kolorowej osłonie barwionej w masie. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się przy tworzeniu rozmaitych napisów, logotypów, a nawet oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego.

Zależnie od projektu, ostateczna postać neonu może być wyrażona w pojedynczej literze, znaku specjalnym, napisie, obrysie określonej postaci, budynku, przedmiotu lub stanowić jedną skondensowaną kompozycję z wszystkich wymienionych wyżej elementów.

Jak mówi Remigiusz Rygoł, właściciel jednej z wiodących agencji reklamowych w kraju – GrawerPix: “Neony LED to proste i wyjątkowo efektowne rozwiązanie, dzięki któremu zareklamujesz swoją firmę, produkt, czy też świadczoną usługę w nieszablonowy sposób. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży i bogato wyposażonemu zapleczu technicznemu, realizujemy zamówienie w każdym możliwym wariancie nie tylko pod względem samych rozmiarów i kolorystyki, ale również kształtów”.

Czy neony LED są rozwiązaniem, które powinniśmy rozważyć w promocji naszej firmy?

Spośród wielu posiadanych zalet neonów LED, w pierwszej kolejności należy wymienić możliwość wykonania dowolnych i podporządkowanych naszej wizji realizacji. Warto ponadto zwrócić uwagę na pozostałe atuty tego rodzaju reklamy, którymi są:

  • siła przekazu oraz przyciągania uwagi potencjalnego klienta
  • doskonała widoczność niezależnie od pory dnia i nocy oraz panujących warunków atmosferycznych
  • oryginalna, efektowna forma w duchu vintage
  • energooszczędność

Neony LED posiadają wysoką odporność na codzienną eksploatację oraz pozostałe czynniki zewnętrzne o szkodliwym działaniu, dzięki czemu mogą pozostać w niezmienionym stanie przez wiele lat, kusząc swoją wyjątkową formą potencjalnych konsumentów.